Elfandir – baśniowa kraina przepełniona dobrą magią, dzięki której panuje tu spokój i szczęście. Ale co się stanie, kiedy tej magii zabraknie?

Zaginęła królowa elfów, Lora. Szczęście zdaje się zanikać, powoli ustępując miejsca mrokowi. Niektórzy twierdzą, że to sprawka okrutnego czarnoksiężnika Khazara, ale nikt nie wie tego na pewno. 

Elfandir potrzebuje pomocy. Podejmiesz się zadania? Odnajdziesz Lorę i uratujesz królestwo? Została tylko nadzieja, a czasu jest mało.

Fantasy / Przygodowy
Liczba graczy: 2-6

Czas: 90 minut
Cena: od 115 do 160 PLN

POKÓJ W PRZYGOTOWANIU

Londyn, rok 1907. Miastem wstrząsnęła fala krwawych morderstw. Ofiarami padły głównie młode kobiety. Działania policji nie przyniosły efektów. Morderca nie zostawił po sobie żadnych śladów i wciąż pozostawał na wolności.
Nadzieja pojawiła się, kiedy do sprawy zatrudniono prywatnego detektywa Jamesa Langfielda, który wpadł na trop zabójcy. Wydawać by się mogło, że ujęcie winnego to tylko kwestia czasu, jednak… Niespodziewanie pojawiły się nowe dowody, które niezaprzeczalnie wskazały winnego. Po anonimowym donosie aresztowano podejrzanego – detektywa Langfielda. Ze względu na szczególne okrucieństwo wobec ofiar sąd bardzo szybko wydał wyrok – kara śmierci!
Ty jednak znasz Jamesa i wiesz, że to niemożliwe, aby był winny tych zbrodni. Żeby to udowodnić, musisz się spieszyć. Do egzekucji pozostało tylko 90 minut.

Kryminalny
Liczba graczy: 2-6

Czas: 90 minut
Cena: 0 PLN